Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

З'явилася лекція № 4 «Композиція» для учасників професійних курсів проекту «Інтеграція через діалог»

Повернутися назад

Шановні друзі та колеги! У неділю, 27 серпня 2017 р., було опубліковано довгоочікувану лекцію № 4 «Композиція» для учасників професійних курсів «Портретна фотографія очима художника».

Цього разу Оксана та Дмитро Каліновські вирішили присвятити увагу цілому ряду важливих аспектів, які відрізняють професійну фотографію від аматорської:

  • Композиції у фотографії, її видам та прийомам (золоте січення).
  • Правилу третин.
  • Правилу діагоналей.
  • Балансу білого.

Традиційно, всі охочі мають змогу ознайомитися з текстом лекції у вкладці «Матеріали», доступній для кожного авторизованого на сайті учасника фотокурсів. Враховуючи ж те, що ми намагаємося тісно поєднувати теоретичну і практичну складову навчання, слухачі зможуть апробувати нові знання, виконуючи домашнє завдання, зазначене в кінці лекції. Цього разу воно буде дійсно незвичним, але, поза сумнівом, цікавим. Звернемо увагу і на те, що винагорода за його успішне виконання – цілих 30 балів! Таким чином, майбутня рейтингова таблиця проекту стає дійсно непередбачуваною. Але ж так і цікавіше, правда? =)

Для тих же, хто бажає отримати максимальні бали за виконання згаданих завдань, пропонуємо скористатися темою «Обговорень» під назвою «Запитання й уточнення до ТЕМИ № 4». Там автори курсів з радістю дадуть відповіді на будь-які ваші запитання щодо лекції чи специфіки виконання домашніх завдань.

Поки ж бажаємо всім учасникам наснаги та цікавого навчання! Повірте: все найкраще – ще попереду! ;)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.