Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Юні учасники проекту з м. Кропивницького стали учасниками патріотичного майстер-класу (ФОТО)

Повернутися назад

25 січня 2017 р. представники Локального Центру громадянської освіти у м. Кропивницькому провели майстер-клас з виготовлення патріотичних прапорців за участю дітей воїнів АТО і переселенців. Захід був приурочений до 25-ї річниці державних символів України. Проводився він вже традиційно на території місцевої Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

Під час зустрічі школярі дізналися про історію та походження державних символів: Прапора, Герба, Гімну. Бібліотекарі познайомили їх із традиціями використання державних символів та розповіли про особистостей, з іменами яких пов'язане створення останніх.

Підлітки охоче виготовляли паперові прапорці з українською символікою. Як стверджує Локальний координатор Томило Алла Миколаївна, наші колеги бажали не тільки поглибити знання дітей з історії, але й виховати в них почуття патріотизму, національної гідності і вміння пишатися своїми земляками та Батьківщиною. Не залишився без уваги педагогів і той факт, що учні радо знайомились між собою, із задоволенням виконуючи командну роботу зі своїми новими товаришами. Таким чином, із впевненістю можна говорити про по-справжньому «теплу» атмосферу семінару.

Джерело: «Кіровоград 24».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.