Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Виставка «Те, про що важко сказати...» продовжує свою роботу на Донеччині (ФОТО)

Повернутися назад

Вже третій тиждень виставка «Те, про що важко сказати...» крокує школами м. Краматорська Донецької області. Координатор місцевого Локального Центру громадянської освіти № 2 Кравцова Лариса Федорівна, спільно зі спеціалістами Гочошвілі Інною Олександрівною, Машкіною Наталією Олексіївною і Кравцовою Валентиною Федорівною, представила проект Христини Музичук вже майже 700 старшокласникам міста і переселенцям.

Активну участь у популяризації арт-проекту Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» брав 11-класник ЗОШ № 8, представник Молодіжної команди Програми та один з героїв світлин Влад Кравцов.

13 лютого 2017 р. відбулося відкриття виставки в Краматорській українській гімназії. На урочистостях був присутній гість з Польщі Войцех Сейґєнь. Представлений фоторяд вразив іноземця своєю відвертістю, затребуваністю і щирістю переданих життєвих проблем.

Присутні вкотре зауважили актуальність виставки і потребу у донесенні інформації про перипетії життя жертв збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму до максимально широких верств суспільства.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.