Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники «Інтеграції через діалог» виступили на "EUSTORY Next Generation Summit 2017" (ВІДЕО)

Повернутися назад

10.10.2017

Впродовж 6-10 жовтня 2017 р. у м. Берліні відбувалася конференція "EUSTORY Next Generation Summit 2017", на яку з'їхалася молодь з понад 20 країн Європи. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» виступила співорганізатором заходу. 

У складі вітчизняної делегації опинилися як активні учасники загальноукраїнських історичних конкурсів, так і троє представниць Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Мова йде про Анастасію Ліннік, Валерію Ритову та Анастасію Хміль. Самі ж дівчата на даний момент входять до так званої Молодіжної команди проекту. 

Підсумком роботи понад сотні учасників стали презентації 6 команд. Представляємо вашій увазі виступ представників секції "Resist Violence – An Artistic Journey through Past and Present Europe" («Протистояння насильству – мистецька подорож крізь минулу та сучасну Європу»)

Особливістю цього спектаклю стало не лише приділення підлітками уваги такій актуальній для сьогодення проблематиці насильства, але й демонстрація всім гостям урочистої фінальної частини конференції світлин з арт-проекту «Те, про що важко сказати...», творцями якого стали діти з числа ВПО та родичів воїнів АТО у серпні 2016 р. 

Як виглядав спектакль, якою була атмосфера заходу і як відреагували присутні на вихід арт-проекту наших учасників на по-справжньому міжнародний рівень – дивіться у запропонованому відео:

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.