Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У Запорізькій області підійшли до свого фіналу курси з арт-терапії для дітей з числа ВПО (ФОТО)

Повернутися назад

У січні 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Бердянську Запорізької області провів нові заняття з арт-терапії для дітей-переселенців. Спільно із сертифікованим тренером з позитивного батьківства та програми "Heart" (НМО "Save the children") Кривоноженковою Юлією Вікторівною, діти знайомилися з наступними напрямками творчої роботи:

  1. Драмотерапією (театральними постановками на різну тематику, які сприятливо впливають на пам'ять, волю, уяву, почуття, увагу та мислення дітей. У спектаклі можуть обігруватися ситуації з життя учасника групи, його взаємини та конфлікти з іншими людьми).
  2. Пісочною терапією (робота з піском заспокоює, допомагає перемогти комплекси та страхи, знімає емоційну напругу).
  3. Ізотерапією (робота, пов'язана з образотворчим мистецтвом, ліпленням і малюванням, дозволяє розкрити власний творчий потенціал, позбутися комплексів, знайшовши впевненість у собі).

Як визнає Локальний координатор Удовиченко Ганна Андріївна, проведені курси викликали масу позитивних емоцій в учасників, сприяючи подоланню апатії, пригніченості і безініціативності багатьох із них. Школярі, розкривши свій творчий потенціал, зайняли більш активну життєву позицію, вже цим довівши затребуваність подібних занять у майбутньому.

Коментарі

Корисно, креативно, цікаво для дітей!!! Молодці!!!!

Морозова Мар'яна Олександрівна
Дата народження:07.07.1976
E-mail:Приховано
Телефон:+38 (095) 036-99-68
Розташування:Дніпропетровська область, Марганець
Коротко про себе:

Директор міського Центру науково-технічної творчості м. Марганця Дніпропетровської області, керівник гуртка-методист. Переможець обласної виставки «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015», обласного конкурсу методичних розробок серед працівників ПНЗ 2015 р. Автор освітніх проектів закладу «З любов'ю до рідної землі», «Імідж ПНЗ як запорука його розвитку», «Програма профільного навчання в Центрі науково-технічної творчості». Постійний автор статей у всеукраїнському виданні «Позашкілля».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.