Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Львові розпочинає свою роботу Літня Академія проекту «Інтеграція через діалог» (ФОТО)

Повернутися назад

16.08.2017

16 серпня 2017 р. у м. Львові стартує триденна Літня Академія, що відбуватиметься в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Заявлений захід, учасниками якого стануть діти-переселенці та учні з прифронтових шкіл, пройде під загальною назвою «Минуле серед нас та пам’ять про нього…». Під керівництвом команди Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», підлітки отримають змогу ознайомитися з перипетіями історії Західної України загалом та м. Львова – зокрема. Так, школярів зі Сходу України та їхніх місцевих однолітків очікуватимуть екскурсії, тренінги, «круглі столи» і дискусії, присвячені проблемі викривлення історичного минулого та протистояння маніпуляціям. В центрі уваги учасників заходів перебуватимуть події Другої світової війни, які досі залишаються «болючою точкою» українського суспільства.

Результати своєї роботи та висновки щодо порушеної проблематики школярі представлять в останній день Академії18 серпня 2017 р., о 16:00 год., на території Інтернет-кафе "CoMMuna", під час публічної презентації «Різна пам’ять – спільне минуле». Вхід вільний!

  Програма Літньої Академії   Інформація для ЗМІ

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.