Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Києві пройшла Кіноакадемія з фіналістами флешмобу «Діалоги з друзями» (ФОТО)

Повернутися назад

28-29 червня 2017 р. у м. Києві відбулася Кіноакадемія, організована Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з громадською організацією «Новий Донбас». На захід, який проводився у рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», були запрошені 7 фіналістів флешмобу «Діалоги з друзями».

Під вмілим керівництвом режисерів Лариси Артюгіної та Анни Корж, оператора Олександри Грязьонової, техніка Кирила Киричишина, звукорежисера Андрія Нідзельського та решти представників творчого колективу, діти отримали змогу не лише більше дізнатися про секрети створення документальних фільмів і соціальних роликів, але й розкритися перед камерою, поділившись зі світом наболілим.

Якщо 28 червня зйомки відбувалися у студії «Пандора» та на Подолі, то вже наступного дня команда активно працювала у різних куточках української столиці: на Володимирській Гірці, Андріївському Узвозі, Пейзажній Алеї, Майдані Незалежності тощо.

В Андрія, Анни, Дарини, Дмитра, Катерини, Мілани і Софії абсолютно різне минуле і сучасність, характери й погляди на життя. Хтось із них втратив через війну на Донбасі друзів і близьких, а хтось – навпаки, здобув їх. Проте, жодна з цих історій не залишить глядача байдужим. І за кожною з них стоїть прагнення зробити наш світ трішечки добрішим і, хочеться вірити, кращим. Чи вдасться це нам – побачимо буквально на днях, коли відеоролики будуть представлені до уваги широкої публіки. Тому слідкуйте за оновленнями і будьте завжди в курсі подій проекту!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.