Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Кропивницькому відбувся захід для дітей з числа воїнів АТО і ВПО, приурочений до Дня Святого Валентина (ФОТО)

Повернутися назад

9 лютого 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Кропивницькому провів на базі Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка урочистий захід, присвячений прийдешньому Дню Святого Валентина.

Діти воїнів АТО і переселенців дізналися від нашої колеги, Локального координатора Томило Алли Миколаївни масу цікавої інформації про День Закоханих, спільно переглянувши книжкові виставки «Місця для поцілунків» і «Love story», а також електронну презентацію «Про найвищі почуття».

Згодом підлітки взяли участь у жартівливих конкурсах «Комплімент», «Ти без мене не ти» і «Валентин та Валентина». Фінальною частиною зустрічі став урок хендмейду, під час якого учасники власноруч виготовляли вітальні листівки, які можна дарувати своїм рідним та друзям.

Захід проходив у невимушеній, дружній атмосфері під музичний супровід та пригощання солодощами і чаєм. Діти натхненно працювали над власними виробами, повністю розкриваючи свій творчий потенціал, а спілкування з однолітками і пам'ятні сувеніри від організаторів лише додали яскравих барв цьому дню.

Джерело: «Кіровоград 24».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.