Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Кропивницькому відбулись святкування Дня української писемності та мови (ФОТО)

Повернутися назад

9 листопада 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Кропивницькому організував святкування Дня української писемності та мови. Захід відбувся на території Обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка, в рамках проекту «Інтеграція через діалог».

Бібліотекарі провели для 22 школярів гімназії ім. Тараса Шевченка мовознавчий турнір «Український ГраВікКон» та представили мультимедійну презентацію «Звідки прийшла книга». Діти, серед яких були і представники цільових груп Програми, дізналися багато цікавої інформації про виникнення мови й писемності. Вони брали участь у пізнавальних конкурсах, іграх і вікторинах, де кожен учасник проявив свою кмітливість та ерудицію.

Як зазначила Локальний координатор Томило Алла Миколаївна, мета таких святкувань полягала в демонстрації учням краси та багатства рідної мови, а головне – пробудженні бажання її вивчати, любити й поважати.

Наостанок, гостям зустрічі була представлена книжкова виставка «Мова – дзеркало народу», складена з літератури про скарби рідної мови, яка викликала помітне зацікавлення серед підлітків.

Джерело: "Tusovka".

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.