Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Кропивницькому підлітки взяли участь у майстер-класі з прикладного мистецтва (ФОТО)

Повернутися назад

18 жовтня 2016 р. представники Локального Центру громадянської освіти у м. Кропивницькому, який діє при Обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка, провели майстер-клас «Веселі гарбузики» для дітей, які постраждали від війни на Сході України та анексії Криму.

Учасники заходу вчилися виготовляти за допомогою звичайного кольорового паперу дивовижні гарбузики, справжні дарунки осені, що здатні стати яскравою прикрасою для кожної оселі. Підлітки творчо підійшли до виготовлення виробів та вклали в них частинку своєї душі.

Зустріч проходила у невимушеній, дружній атмосфері та під звуки класичної мелодії Вівальді «Пори року». Діти отримали змогу не лише розкрити свій творчий потенціал, але й покращити вміння спілкуватися з однолітками. Пізніше відбулася вікторина «Матінка-природа», що сприяла розширенню світогляду і пізнавальних здібностей школярів.

На завершення заходу, Локальний координатор Томило Алла Миколаївна та Бучукурі Оксана Станіславівна пригощали учасників солодощами і чаєм. Кожен з них отримав також заохочувальні сувеніри.

Джерело: "Tusovka".

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.