Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Кропивницькому діти взяли участь у тренінгу «Як стати товариською людиною..?» (ФОТО)

Повернутися назад

15 листопада 2016 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Кропивницькому організував на базі Відділу підліткового читання Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка психологічний тренінг «Як стати товариською людиною..?», приурочений до Дня толерантності.

Запрошеними на заняття виявились учні з цільових груп Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

Локальний координатор Томило Алла Миколаївна та бібліотекар Бучукурі Оксана Станіславівна обговорювали з дітьми різні життєві ситуації та давали корисні поради щодо того, як знайти справжніх друзів. Підлітки стали учасниками ігор «Абетка дружби» та «Нам без дружби не прожить», які навчили їх шанобливо ставитись до близьких людей і завжди знаходити взаєморозуміння. Також вони охоче пройшли психологічний тест «Чи надійний ти друг?», щоб перевірити, чи вміють бути справжніми товаришами.

Перед поверненням додому, кожен учасник отримав безліч цікавих книг про справжню безкорисливу дружбу. Така література навчить підлітків бути вірними та поєднає юні серця. На завершення заходу, школярі чаювали та пригощались солодощами.

Джерело: "BiblioPort".

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.