Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Опубліковано лекцію № 2 для учасників професійних курсів «Портретна фотографія очима художника»

Повернутися назад

Шановні користувачі сайту та учасники онлайн-курсу «Портретна фотографія очима художника»! Команда проекту «Інтеграція через діалог» доводить до вашого відома, що в публічному доступі розміщена вже друга лекція від Оксани і Дмитра Каліновських.

Цього разу автори вирішили приділити увагу технічним нюансам професійної фотозйомки. В уроці під назвою «Основи фотографії» викладачі розкажуть всім охочим про ряд аспектів, пов'язаних з роботою фотографа. Серед них виділимо наступні підтеми:

  • Вчимося правильно фотографувати або режими зйомки.
  • Три види зорового контакту.
  • Диптих і триптих.
  • Основи фотографії: компоновка кадру та прийоми і правила фотографування.

Окрім цього, на учасників нашої Програми очікують нові, нестандартні творчі завдання, які допоможуть максимально «заглибитись» в особливості професії і розкрити власні здібності. 

Нагадаємо, що участь в онлайн-проекті абсолютно безкоштовна. Ба, більше! – найактивніші учасники будуть запрошені восени 2017 р. на кількаденні майстер-класи, тренінги та цікаву культурну програму до м. Ужгорода.

Долучитися до навчання можна зареєстрованим користувачам сайту DiaLogos в розділі «Професійні курси», де і знаходиться «Портретна фотографія очима художника». У розділі «Матеріали» всі авторизовані слухачі зможуть знайти Лекцію № 1 та Лекцію № 2. Надсилати виконані домашні завдання вже традиційно потрібно на пошту Laeticia@ukr.net з поміткою в темі листа: «Домашнє завдання по ТЕМІ № 1 (або ТЕМІ № 2)». Головне – аби Ви встигли виконати всі домашні завдання до 30 вересня 2017 р., як дати завершення навчання. 

У випадку виникнення будь-яких уточнень чи запитань, просимо використовувати «Обговорення» проекту, де можна отримати відповіді у вже готових темах або ж створити власні. Також закликаємо писати напряму до авторів, користуючись технічними можливостями нашого сайту. Поки ж бажаємо всім учасникам успіхів та по-справжньому цікавого навчання! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.