Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Опублікована лекція «Художня фотографія» в межах онлайн-курсу «Портретна фотографія очима художника»

Повернутися назад

Дорогі колеги! З приємністю повідомляємо вам, що онлайн-проект «Портретна фотографія очима художника» продовжує свою роботу. Так, на сайті Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» з'явилася вже третя лекція згаданого курсу під назвою «Художня фотографія».

Цього разу на учасників навчання очікує маса цікавої інформації про художню фотографію і її види, основні правила фотохудожника, а також експозицію і її застосування. 

Просимо звернути увагу на те, що цього разу домашнє завдання буде принципово відрізнятися від попередніх. Враховуючи важливість наданої у лекції інформації, кожен слухач курсів зможе пройти тематичні тести у вкладці «Навчальна програма». Для зручності, рекомендуємо це робити з ПК. Після швидкої перевірки надісланих результатів, учасники зможуть побачити свої бали (по 1 за кожну правильно надану відповідь) у підрозділі «Досягнення». Додамо, що вже найближчим часом за цією ж адресою з'являться оцінки за попередні роботи найактивніших слухачів. Будь-які питання з цього приводу просимо задавати в «Обговореннях».

Також не радимо опускати руки тим, хто з певних причин не встиг виконати попередні роботи раніше. Такі особи можуть і далі надсилати їх за адресою Laeticia@ukr.net, з уточненням теми заняття у заголовку листа. Втім, обов'язковою умовою залишається вчасне виконання всіх завдань до завершення курсів 30 вересня 2017 р. З огляду на це, закликаємо всіх охочих активніше долучатися до навчання та отримати реальний шанс на кількаденну поїздку до м. Ужгорода!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.