Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Онлайн-курс «Портретна фотографія очима художника» розпочав свою роботу!

Повернутися назад

Шановні колеги та учасники Програми «Інтеграція через діалог»!

З превеликим задоволенням повідомляємо Вас, що сьогодні розпочалася робота професійних курсів «Портретна фотографія очима художника». Як і згадувалося раніше, тексти лекцій, включно із домашніми завданнями після них, публікуватимуться щовівторка та щосуботи. Так, лекція по ТЕМІ № 1 «Вступ до мистецтва фотографії» вже доступна для скачування учасниками онлайн-проекту в підрозділі «Матеріали»

Звісно, будь-яке навчання неможливе без консультацій викладача. Саме тому Спеціаліст Оксана Каліновська та Асистент Дмитро Каліновський розглядатимуть питання, пов'язані з технічною стороною курсу, в темі «Обговорень» під назвою «Робочі та актуальні питання курсів».

У свою чергу, будуть виникати також теми, присвячені кожному окремому заняттю. Перший такий дискусійний майданчик учасники відшукають під назвою «Запитання й уточнення до ТЕМИ № 1»

Закликаємо слухачів онлайн-курсів якомога частіше користуватися згаданими інструментами, а при потребі – створювати власні теми для обговорень. Зовсім скоро користувачів сайту загалом та учасників тренінгів зокрема чекатиме ряд приємних нововведень на DiaLogos. Тому слідкуйте за новинами! ;-)

А поки вітаємо всіх причетних до початку роботи онлайн-платформи і бажаємо учасникам цікавого навчання, величезного натхнення та фантастичних результатів! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.