Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Незвичні флешмоби, екскурсії та знайомства – у м. Львові офіційно розпочалася Восьма Молодіжна Академія (ФОТО)

Повернутися назад

16.08.2017

16 серпня 2017 р. у м. Львові розпочалася Восьма Молодіжна Академія, що проходить у рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог».

На захід були запрошені учні та вчителі з прифронтових шкіл Донецької і Луганської областей – представники найбільш активних Центрів освітнього партнерства. Розпочавши своє перебування у культурній столиці України зі знайомства поміж собою та з організаторами в антикафе "CoMMuna", підлітки й дорослі отримали шанс особисто «побачити» маловідомі сторінки історії краю завдяки інтерактивній екскурсії «Минуле міста Лева крізь призму життя "маленької" людини», яку провів для них Тарас Олексин.

Вже після прогулянки містом та смачного обіду, на учасників очікував незвичний флешмоб від Олесі Скрипник під назвою «Обличчя Львова». Школярі, спільно із наставниками, прямо на вулиці знайомилися з людьми, які асоціювалися у них із Галичиною або ж, навпаки, виділялися на фоні інших. Долаючи початкову невпевненість та острах, діти і дорослі зі здивуванням відзначали відкритість львів'ян, їхню готовність йти на контакт, а головне – розмаїття людей, які їх оточували. Молодь, літні люди, туристи з найрізноманітніших куточків світу, представники мерії та навіть актори зі знімального майданчика – всі вони творять сьогодні круговерть життя, яка століттями вирізняла галицьку столицю на фоні інших міст, породжуючи сплетіння культур та ментальностей на вулицях, площах, у скверах і в кав'ярнях. Без особливих труднощів можна було помітити, як звичайне спілкування з колоритними мешканцями міста руйнувало бар'єри та стереотипи, що роками насаджувалися гостям Молодіжної Академії вдома. І фотографії, які вони зробили зі своїми новими знайомими, засвідчують це чи не найкраще.

Все ще залишаючись під враженнями від нестандартного квесту, гості зі Сходу України відправилися до чергової перлини м. Львова – заміського готелю "Grand Rezort", де й заплановані основні етапи конференції. А вже ближче до вечора, після урочистого відкриття Восьмої Молодіжної Академії, здійсненого Координатором проекту Петром Івановичем Кендзьором, учасники змогли вдосталь насолодитися красивими краєвидами довкола та підготуватися до нових і, безумовно, цікавих завдань, які їх чекатимуть вже завтра.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.