Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Молодь м. Кропивницького креативно відзначила День Захисника України (ФОТО)

Повернутися назад

У четвер, 13 жовтня 2016 р., Локальний Центр громадянської освіти у м. Кропивницькому, проводив на базі Підліткового відділу Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка розважально-конкурсні змагання, присвячені Дню Захисника України. На заході діти дізналися багато цікавої інформації про історію становлення козацької держави – Запорізької Січі, про устрій та життя козаків, а також їхні звичаї і вірування.

Щоб довести, що хлопці такі ж хоробрі, спритні, кмітливі та винахідливі, як козаки, їм довелося пройти ряд випробувань. Зокрема, вони взяли участь у тематичних конкурсах та вікторинах, таких як: «До булави треба й голови», «Хліб та вода – то козацька їда», «Козаки пишуть листа додому…» тощо.

Ближче до завершення зустрічі, її організатори Томило Алла Миколаївна та Бучукурі Оксана Станіславівна пригостили дітей солодощами. При цьому, участь у святі взяли як підлітки, яких зачепила війна, так і їхні однолітки.

Зрештою, подібні заходи є дійсно важливими. Адже вони не лише сприяють вихованню шанобливого ставлення до історії України та самої Батьківщини у молоді, але й прищеплюють почуття патріотизму та гордості за свою націю і допомагають дітям краще себе проявити

Джерело: "BiblioPort".

 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.