Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Донеччині відбулися арт-уроки зі створення мандали для дітей, які постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

25 січня 2017 р., в рамках проекту «Інтеграція через діалог», психолог гуманітарної організації "ADRA Ukraine" Грюкова Альона Олегівна та представниця Локального Центру громадянської освіти у м. Краматорську № 2 Кравцова Валентина Федорівна організували зустріч дітей-переселенців з майстром хендмейду Юлією Ромашко. Остання навчила учнів місцевої ЗОШ № 19 плести традиційний оберіг в індуїзмі та буддизмі під назвою «мандала». Виріб являє собою геометричний символ складної структури, який інтерпретується як модель Всесвіту, «карта космосу», вираження усього сущого.

Кожен підліток перед виконанням роботи мав загадати бажання, з яким і повинен був виготовляти оберіг. А бажання у дітей були зрозумілими: про настання миру і тиші, про повернення додому, про щастя в сім'ях та процвітання нашої Батьківщини.

До священного дійства долучилися не лише діти, а й їхні наставники: директор школи Хмарна Ольга Миколаївна, її заступники і вчителі.

На переконання організаторів, такі заходи не лише розкривають перед молодшим поколінням нові культурні горизонти та дарують свіжі знання, але й зближують учасників, дозволяючи їм усвідомити себе однією великою родиною, яка прагне спільного щасливого майбутнього.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.