Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На Донеччині відбулася зустріч педагогів з Координатором проекту «Інтеграція через діалог» Петром Кендзьором (ФОТО)

Повернутися назад

15 лютого 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Краматорську Донецької області організував інформаційно-методичний семінар «Полікультурне виховання в системі національного» для місцевих педагогів. Почесним гостем тренінгу став Координатор Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» Кендзьор Петро Іванович.

В рамках зустрічі, вчений не лише прочитав лекцію для присутніх, але й презентував свій посібник «Разом на одній землі. Історія України багатокультурна». Серед організаторів і учасників семінару особливо приємно виділити наших Локальних координаторів: Кравцову Ларису Федорівну (м. Краматорськ), Суткового Володимира Лукича (м. Бахмут) та Кравченко Галину Анатоліївну (м. Сєвєродонецьк).

Як сподіваються самі учасники, подібний діалог між педагогами Сходу і Заходу України стане хорошою традицією, яка і зуміє по-справжньому об'єднати громадян нашої держави у їхньому прагненні розвитку і процвітання Батьківщини.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.