Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

На DiaLogos стартував набір учасників професійних курсів «Портретна фотографія очима художника» (ФОТО)

Повернутися назад

Шановні колеги!

1 серпня 2017 р. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» розпочинає четвертий семестр Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», з хорошої новини для наших вихованців та їхніх батьків. Так, саме сьогодні розпочинається набір учнів на онлайн-курси «Портретна фотографія очима художника»

Подружжя викладачів Оксани та Дмитра Каліновських, які є професійними художниками, фотографами та дизайнерами, взяли за мету зруйнувати традиційні помилкові уявлення щодо фотомистецтва. Про це свідчить також офіційне гасло курсів: «Відкиньте стереотипи про дорогу апаратуру! Рівень фотографії залежить виключно від Вас!» 

Впродовж 15 серпня – 30 вересня 2017 р. проходитиме онлайн-складова підготовки, яка становитиме собою вивчення 14 основоположних для будь-якого фотографа тем. У легкій, сповненій гумору та багатій особистим досвідом, але незмінно цікавій формі, всі охочі з числа цільових груп проекту матимуть змогу дізнатися про те, якою була історія портретної фотозйомки, в якому руслі розвивається чи буде розвиватись цей вид мистецтва і як посісти свою нішу у ньому. Особливу увагу автори планують приділити правилам «професійної» зйомки та «баченню художника», які, насправді, і відрізняють шедевральні фотографії від посередніх. Окремі заняття будуть присвячені, звісно, і секретам вибору «своєї» апаратури чи програм для фінальної графічної обробки отриманих світлин.

Одним із секретів наших курсів стане ексклюзивний ілюстративний матеріал та схеми, які допоможуть підліткам сприймати нову інформацію максимально невимушено та ефективно. Не слід забувати також про постійну онлайн-консультацію викладачів для учасників курсів, легкі в плані реалізації, а що особливо варте уваги – по-справжньому корисні практичні домашні завдання і наявність безпосередніх посилань на додаткову інформацію по кожному питанню. Вчасне ж онлайн-інформування про оновлення і зручні формати публікованих лекцій дозволять Вам не перейматися потребою постійного моніторингу сайту в очікуванні на свіжі тексти або ж поганим Інтернет-зв'язком.

За підсумками роботи, буде визначено близько 20 найкращих учасників проекту, які отримають запрошення на кількаденну зустріч у м. Ужгороді під час осінніх канікул, де на них чекатимуть захоплюючі майстер-класи, численні тренінги, незвичні екскурсії, а головне – заряд позитивних емоцій, які й роблять наш проект таким, яким його знають всі постійні учасники.

Якщо Вас або ж Ваших знайомих це зацікавило – поспішіть долучитися до «Портретної фотографії очима художника» у розділі «Професійні курси» до закриття реєстрації. Не проґавте шансу безкоштовно отримати те, за що інші платять гроші! ;-)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.