Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки

Херсонська академія неперервної освіти

Адреса: м. Олешки Херсонської області.
Тел.: +38 (066) 110-83-23.
E-mail: nazarenko-l@bigmir.net.
Особливості діяльності: Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки протягом березня-червня 2016 р. здійснює серію психологічних тренінгів і консультацій, спрямованих на зменшення емоційної напруги дітей-переселенців та їхніх батьків, підвищення рівня соціальної адаптації згаданої категорії осіб. Окрім родин з числа вимушених переселенців, до заходів залучаються діти з місцевої громади.

Новини Локального Центру

 • 28 02.2017

  22:50
  На Херсонщині відбулися навчально-методичні семінари, присвячені роботі з дітьми з числа ВПО (ФОТО)

  Впродовж 27-28 лютого 2017 р. у м. Херсоні відбулося два навчально-методичні семінари, присвячені підготовці вчителів до роботи з дітьми з родин переселенців під час навчально-виховного та позаурочного виховного процесів. Заняття, що отримали назву «Форми і методи полікультурного виховання школярів», пройшли за участі педагогів Херсонської та Миколаївської областей. Ініціатором заходу стала Назаренко Людмила Миколаївна, координатор Олешківського Локального Центру громадянської освіти

  Під час проведення семінару, його учасники брали активну участь у наступних активностях:

  • дискусії «Особливості виховання і соціалізації дітей у сучасних соціокультурних умовах»;
  • ознайомленні з матеріалами навчально-методичного посібника «Ми серед інших. Інші серед нас», автором яких є Кендзьор Петро Іванович – керівник проекту «Інтеграція через діалог»
  • роботі у групах, під час якої здійснювалося моделювання окремих виховних ситуацій;
  • презентації самої Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму та «Інформаційного бюлетеню № 2».

  Окрім цього, для учасників семінару було організовано перегляд фільму «Богданове щастя». Вони глибоко сприйняли зміст викладеної історії, підкреслили актуальність кінопедагогіки у вихованні дітей і молоді.

  На завершення зустрічі, Шалаєва Людмила Василівна, директор Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16, подякувала керівникам проекту «Інтеграція через діалог» за надані навчальному закладу 30 екземплярів навчально-методичного посібника «Ми серед інших. Інші серед нас», які будуть використовуватися педагогами в експериментально-дослідній роботі з теми «Організаційно-педагогічні умови формування соціальної культури сучасної школи».

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 22 01.2017

  22:33
  Юні учасники Програми «Інтеграція через діалог» взяли участь у святкуванні Дня Соборності в м. Олешки (ВІДЕО)

  22 січня 2017 р., як День соборності України, жителі Херсонщини відсвяткували по-особливому. З ініціативи Олешківської міської ради та місцевого Локального Центру громадянської освіти, жителі цього міста провели громадську акцію «Живий ланцюг єдності», символічно об'єднавши лівий та правий береги Дніпра.

  Активну участь в акції взяли педагоги та учні місцевих шкіл, серед яких були діти з родин переселенців, а також рідні воїнів АТО з м. Олешки, які прийшли на свято зі своїми батьками. Не дивлячись на морозну погоду, настрій у всіх виявився піднесеним. Після завершення урочистої частини, дітям було запропоновано описати її або намалювати та надіслати листи своїм друзям і рідним, що залишилися на Сході України. Як це виглядало, Ви можете дізнатися з відео, запропонованого нижче:

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 06 12.2016

  22:03
  У м. Олешки розпочала свою роботу виставка «Те, про що важко сказати» (ФОТО)

  В суботу, 3 грудня 2016 р., на базі Локального Центру громадянської освіти у м. Олешки Херсонської області, розпочала роботу фотовиставка «Те, про що важко сказати». Ініціатором такого заходу стала Локальний координатор Назаренко Людмила Миколаївна.

  Про відкриття виставки громаду міста було поінформовано на сайті Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 та у місцевій газеті «Вісник Олешшя». Як результат, у перші дні її відвідувачами стали не лише учні місцевих шкіл, але й батьки, представники місцевої влади та громадськість. Світлини, представлені публіці, викликали жвавий інтерес: на кожній перерві учнівські колективи разом з учителями збиралися у вестибюлі, щоб оглянути матеріали та висловити свої враження.

  Ініціативу Локального Центру громадянської освіти підтримав місцевий Відділ освіти, запросивши до огляду виставки колективи сільських шкіл.

  Всі охочі з числа жителів м. Олешок і його околиць мають змогу переглянути експонати та взяти участь у дискусії до 10 грудня 2016 р. включно. Щоб дізнатися точне місце та час заходу, Ви можете скористатися контактними даними організаторів на нашому сайті. Після цих вихідних виставка помандрує до столиці.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 01 11.2016

  23:44
  В м. Олешки відбулась презентація посібника «Ми серед інших. Інші серед нас» (ФОТО)

  1 листопада 2016 р. представниками Локального Центру громадянської освіти у м. Олешках Херсонської області було проведено навчально-методичний семінар для педагогів шкіл, де навчаються діти, які постраждали від військових дій на Сході України та анексії Криму. Як наслідок, гостями стали 24 особи з 8 шкіл міста.

  Локальний координатор Людмила Миколаївна Назаренко презентувала навчально-методичний посібник «Ми серед інших. Інші серед нас», автором якого є Петро Іванович Кендзьор. Учасники семінару, ознайомившись зі структурою посібника, відзначили змістову насиченість, новизну форм і методів, навчальних завдань і вправ, науковість та, водночас, доступність матеріалу. Педагоги ініціювали проведення 16 листопада 2016 р. на теренах району Дня толерантності, з використанням навчально-методичних матеріалів, уміщених у посібнику. 

  На завершення, психолог Наталія Васильєва провела для присутніх тренінг «Особливості спілкування з дітьми», де поділилася секретами налагодження контактів з учнями.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 14 10.2016

  19:16
  Юні жителі м. Олешок вшанували пам'ять козацтва у день Покрови (ФОТО)

  14 жовтня 2016 р. у м. Олешки Херсонської області, з ініціативи Олешківського Локального Центру громадянської освіти, відбувся квест-фестиваль «Знаймо і шануймо історію Олешківської Січі». У ньому взяли активну участь представники Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Водночас, до заходу долучилося чимало учнів міських шкіл. 

  Локальний координатор Назаренко Людмила Миколаївна нагадала підліткам, що Олешківська Січ є однією зі сторінок славетної минувшини міста. Адже саме з 1711 р. до 1728 р. на околиці сучасного районного центру існувала Олешківська Січ, яка була утворена запорізькими козаками після зруйнування Чортомлицької Січі та є пам'яткою історії національного значення.

  Як сподіваються організатори, такий квест надасть змогу дітям дізнатися побільше про минуле рідного краю, а як наслідок – дозволить виховати їх по-справжньому ерудованими людьми та патріотами своєї землі.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 12 10.2016

  19:55
  Делегації освітян Херсонщини презентували Програму допомоги дітям, які постраждали від війни (ФОТО)

  12 жовтня 2016 р. до м. Олешки, що на Херсонщині, завітала почесна делегація освітян області для участі у відкритті фізкультурно-патріотичної гри «Козацька наснага», а також проведення засідання колегії Управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

  Учасники делегації відвідали Олешківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов, на базі якої розташовано Локальний Центр громадянської освіти. Спеціалісти осередку Васильєва Наталія Володимирівна та Колпаченко Надія Миколаївна презентували на семінарі Програму освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» та інші проекти, реалізовані у співпраці з Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба».

  Учасники зустрічі прийшли до висновку про актуальність зазначеної проблеми, а також домовилися про спільну роботу над її подоланням у найближчому майбутньому.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 22 03.2016

  09:47
  Стартувала серія психологічних консультацій для жителів м. Олешок, які постраждали від війни

  Впродовж березня-травня 2016 р. у м. Олешки Херсонської області Локальний Центр громадянської освіти пропонує ряд психологічних тренінгів для тих дітей і дорослих, які стали жертвами анексії Криму і війни на Сході України. За словами місцевого координатора Назаренко Людмили, заплановано не менше 8 консультацій, які відбуватимуться двічі на тиждень: по вівторках (14:00-16:00 год) та четвергах (11:00-14:00 год). Серед тем, які порушуватимуться на заняттях з дітьми, будуть наступні: «Вчимося ефективному спілкуванню», «Кроки до успіху», «Ти і твої сусіди», «Альбом найкращих спогадів», «Гармонізація компонентів структури характеру: емоційно-вольовий компонент» тощо. Дорослі ж, у свою чергу, матимуть змогу послухати поради щодо працевлаштування, оформлення соціальних пільг, особливостей медичного огляду дітей чи влаштування останніх до дошкільних закладів. Таким чином, за мету поставлена не лише краща адаптація вимушено переміщених осіб до нових умов, але й нормалізація їхнього внутрішньосімейного клімату.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки
 • 22 02.2016

  19:46
  У м. Олешки запущено Локальний Центр громадянської освіти

  Сьогодні наша колега, Назаренко Людмила, запускає Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки Херсонської області. Враховуючи наближеність населеного пункту до адміністративного кордону з Кримом, а, як наслідок, і великий відсоток переселенців на теренах області, висловлюємо щиру подяку координатору за її готовність до роботи з дітьми та бажаємо їй натхнення для майбутніх звершень!

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Олешки