Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець

Центр науково-технічної творчості м. Марганця (ЦНТТ)

Адреса: м. Марганець Дніпропетровської області, вул. Олега Кошового, 4.
Тел.: +38 (056) 655-25-63.
E-mail: tsntt@ukr.net.
Особливості діяльності: Локальним Центром громадянської освіти у м. Марганець з початку 2016 р. проведено низку заходів освітнього та інформаційного характеру. Зокрема, навесні для дітей, що постраждали від військових дій на Сході України, було організовано курс занять з основ комп’ютерної графіки. У травні запущено цикл творчих майстерень «Дивосвіт», котрий ознайомлює школярів з особливостями та різновидами декоративно-ужиткового мистецтва Дніпропетровщини. Для педагогів було проведено міський семінар з питання інтеграції вимушених переселенців у громаду.

Новини Локального Центру

 • 03 03.2017

  10:50
  Учасниця нашого проекту стала призером обласного конкурсу «Мирний космос» на Дніпропетровщині (ФОТО)

  Наприкінці лютого 2017 р. в Дніпропетровському Обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді відбувся Обласний конкурс ракетно-космічного моделювання «Мирний космос».

  Вже 36 років поспіль подібні заходи збирають юнаків та дівчат віком від 8 до 18 років, які захоплюються астрономією, космонавтикою і ракетно-космічним моделюванням, і для багатьох з них це захоплення стає сенсом життя. Цього разу його учасниками стали також діти воїнів АТО й переселенців – вихованці Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці.

  Конкурс «Мирний космос» складається з дев'яти тематичних розділів:

  1. «Ракетно-космічна техніка».
  2. «Космічна біологія та медицина».
  3. «Космічна фізика та астрономія».
  4. «Глобальні проблеми людства».
  5. «Екологія та космонавтика».
  6. «Програмування та обчислювальна техніка».
  7. «Людина. Духовність. Всесвіт».
  8. «Історія розвитку авіації та космонавтики».
  9. «Космічні наукові дослідження».

  Призером цьогорічного конкурсу стала «наша» юна дослідниця Вікторія Крюковська, яка є ученицею 5 класу ЗОШ № 12. Дівчинка виборола ІІІ місце в номінації «Космічна фізика та астрономія». Окрім цього, Вікторія опинилася в числі наймолодших учасників заходу. Тому, вітаємо нашу конкурсантку з перемогою і від щирого серця бажаємо їй нових наукових здобутків і висот!

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 25 02.2017

  03:22
  На Дніпропетровщині відбувся семінар-презентація за підсумками роботи Локального Центру м. Марганця (ФОТО)

  24 лютого 2017 р., під час проведення у Центрі науково-технічної творчості м. Марганця Дніпропетровської області міського семінару з виховної роботи, було підведено підсумки річної роботи Локального Центру громадянської освіти в рамках Програми «Інтеграція через діалог».

  Локальний координатор Морозова Мар’яна Олександрівна під час розповіді-презентації подякувала всім учасникам цього напрямку роботи з дітьми з родин ВПО. Також вона наголосила на особливому підході до проведення заходів проекту на місцях, на важливості використання позитивного досвіду роботи щодо психологічної, соціальної та освітньої підтримки дітей, створенні комфортних умов для особистої реалізації підлітків у нових для них умовах.

  Заступники директорів навчальних закладів міста, партнери та спеціалісти осередку ознайомилися з оновленим форматом співпраці на 2017 р. і перспективними напрямками діяльності.

  Окрім цього, учасники семінару обговорили потенційні заходи для дітей з числа цільових груп і поділилися враженнями щодо роботи з адаптації дітей з Донецької та Луганської областей в навчальних закладах міста та пошуку ефективних шляхів підтримки родин переселенців.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 23 02.2017

  17:27
  У м. Марганці розпочав свою роботу «Майданчик ігрової арт-терапії "Веселка"» для дітей воїнів АТО і ВПО (ФОТО)

  Впродовж лютого 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганці, що на Дніпропетровщині, проводить довготривалий комплексний психолого-педагогічний захід «Майданчик ігрової арт-терапії "Веселка"» для дітей воїнів АТО та переселенців. Відбуваються означені заходи на базі місцевого Центру науково-технічної творчості.

  Під керівництвом викладача Швець Ірини Григорівни та Локального координатора Морозової Мар'яни Олександрівни, школярі шукають можливості для творчого самовираження. Важливим є і те, що в результаті групової роботи, в учасників формуються навички позитивного спілкування з однолітками та адаптації у незнайомому середовищі. Серед планів організаторів – розкрити особистий потенціал кожної дитини з допомогою ігрових завдань, вправ з арт-терапії та створення художніх виробів.

  Звісно, досягнення означених вище завдань вимагає комплексного підходу й особливої уваги до учасників. Втім, досягнуті на даний момент результати «Майданчика...» дозволяють говорити про успішну реалізацію нашими спеціалістами поставлених завдань.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 24 01.2017

  23:26
  Учасниці проекту «Інтеграція через діалог» стали переможцями міського конкурсу дослідницьких робіт у м. Марганці (ФОТО)

  24 січня 2017 р. Марганецьким Локальним Центром громадянської освіти, спільно з місцевим Центром науково-технічної творчості, було проведено міський конкурс учнівських робіт «Мирний космос».

  У ході заходу журі відзначило високий рівень підготовки юних дослідників з числа учасників Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Серед таких підлітків варто виділити Катерину Беляєву (ученицю 8 класу Марганецької гімназії, вихованку гуртка космічного макетування та моделювання) і наймолодшу учасницю, Вікторію Крюковську (ученицю 5 класу ЗОШ № 12).

  Конкурсні дослідження школярів являли собою індивідуальні, творчі роботи, в яких відображалися результати міркувань авторів з обраної теми, було обґрунтовано цiннiсть та доцiльнiсть запропонованого експерименту. Кожен учасник конкурсу відповідав на теоретичні запитання зі своєї роботи, представленої на конкурс.

  Катерина з роботою «Щоденний раціон для космонавтів-вегетаріанців» посіла І місце за напрямком «Космічна біологія і медицина»Вікторія ж виборола І місце з темою «Глобальна проблема вичерпання ресурсів життєдіяльності на прикладі вичерпання прісної води» за напрямком «Глобальні проблеми людства».

  Від імені нашої команди, вітаємо дівчат з науковими здобутками і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 04 01.2017

  09:05
  Юні марганчани стали учасниками справжньої новорічної казки (ФОТО)

  Початок 2017 р. представники Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області вирішили відсвяткувати по-особливому. Разом із дітьми з числа цільових груп Програми «Інтеграція через діалог», вони долучилися до новорічних заходів.

  Так, юні жителі м. Марганця відвідали тематичні вистави та конкурсні програми в клубі «Дніпро». Малеча отримала змогу поспілкуватися з учасниками новорічних театралізованих вистав – справжніми казковими героями. Учні зробили чимало фото на згадку, отримали солодощі та інші сувеніри, а головне – зарядились позитивними емоціями на весь поточний рік, по-справжньому повіривши у казку.

  За словами Локального координатора Морозової Мар'яни Олександрівни, відвідування цих благодійних заходів стало можливим завдяки підтримці Відділу культури виконкому Марганецької міської ради, за що висловлюємо величезну вдячність її представникам.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 26 12.2016

  08:41
  Учасники проекту «Інтеграція через діалог» у м. Марганці взялися за створення власної газети

  Учасники Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області та вихованці Міського Центру науково-технічної творчості розпочали створення власної повноколірної газети-презентації «Діалог». Підґрунтям для такої ідеї стали враження дітей від участі в різноманітних заходах Програми «Інтеграція через діалог». Школярі у формі розповіді та інтерв'ю поділилися своїм досвідом знайомства одне з одним, особливостями спілкування, а також результатами творчих майстерень, курсів і занять, в яких вони брали участь протягом 2016 р.  

  Оформити газету підліткам допомагали спеціалісти осередку: Велика О. В., Нежувака О. А., Козаченко С. Л., Лазданова І. Ю. та інші.

  Як стверджує Локальний координатор Морозова Мар'яна Олександрівна, примірники газети розійдуться по навчальних закладах міста, потраплять у Центр соціальних служб молоді, Відділ молоді й до юнацьких громадських організацій.

  Згідно з планами авторів, газета «Діалог» буде представлена на Обласному конкурсі комп’ютерного макетування і верстання в лютому 2017 р. Ознайомитись же з результатами роботи наших юних журналістів можна тут.

   

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 01 12.2016

  22:10
  Учасники Марганецького Локального Центру долучилися до навчання в «Обласній аерокосмічній школі» (ФОТО)

  У листопаді 2016 р., з ініціативи Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області, діти з цільових груп Програми «Інтеграція через діалог» долучилися до унікального інтерактивного проекту «Обласна аерокосмічна школа». В регіональному інноваційному заході постійно відбуваються захоплюючі заняття для молоді віком від 12 до 18 років. Юні дослідники отримують завдяки ним нові знання з астрономії та космонавтики, механіки, моделювання.

  Сподобалася дітям насичена, фахова екскурсія до державного підприємства «Південний машинобудівний завод» – одного з найважливіших європейських промислових гігантів, на якому освоєно виробництво ракетно-космічної техніки. Школярі відвідали цех, в якому відбувається основне збирання ракет. Цікаві відомості про таємниці зоряного неба чекали на них у планетарії. Динамічні майстер-класи з ракето-космічного моделювання були проведенні для слухачів протягом всього періоду роботи школи.

  Під час заходу молодь відвідала музей «Память єврейського народу і Голокост України» культурно-ділового центру «Менора», проникнувшись через знайомство з унікальними експонатами масштабом величезної трагедії цієї нації.

  Заняття з аерокосмічного напрямку відбулися в обласному Центрі  науково-технічної творчості та інформаційних технологій.

  Насиченим стало знайомство підлітків з виставковими експозиціями Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова. Лекції науковців НЦАОМ завершилися творчими завданнями.

  Плідно попрацювали наші вихованці також на фізико-технічному факультеті Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара: лекції, тестові завдання, спілкування з провідними спеціалістами в галузі космонавтики, надихали учнів до нової роботи. Підлітки побували в лабораторіях, де змогли наочно побачити вузли двигунів, що виводять ракети на орбіту, та розв'язати декілька цікавих задач.

  Учасники Програми особливо зацікавились роботою кафедри проектування та конструкцій літальних апаратів і систем автоматичного управління. Незвичними виявились розробки кафедри технології виробництва, де гості побачили роботу 3D-принтера по формуванню конструкцій заданої геометрії. Ознайомились діти також з обладнанням передачі та прийому сигналів космічних апаратів.

  На завершення триденного курсу «Віртуальної аерокосмічної школи», юні дослідники відвідали Центр інноваційних технологій «Парк ракет», який відкрив для них захоплюючий світ досягнень космічної науки.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 07 11.2016

  11:42
  Школярі з м. Марганця запрошуються до участі в роботі навчальної лабораторії «Країна Математика»

  Протягом листопада-грудня 2016 р. силами представників Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області буде організована робота навчальної лабораторії «Країна Математика» для учнів з числа ВПО та дітей воїнів АТО. Проводитиме заняття вчителька математики місцевої ЗОШ № 12  Козаченко Світлана Леонідівна.

  Така програма дозволить забезпечити:

  • нестандартний підхід до вивчення математики;
  • зацікавлення до позаурочних занять з першої зустрічі;
  • логічні вправи та головоломки;
  • командну роботу над творчими завданнями;
  • виховання особистої відповідальності кожного учасника.

  Самі зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень, по 1,5 год кожна.

  Протягом роботи в навчальній лабораторії «Країна Математика», підлітки стануть більш вмотивованими щодо вивчення математики, перебуватимуть в комфортній обстановці дитячого колективу, а також зможуть цікаво провести дозвілля.  

  Серед додаткових переваг варто виділити:

  • психологічну адаптацію дітей до роботи в мікроколективі;
  • розширення світогляду учасників;
  • мотивацію до занять та логічних вправ;
  • формування позитивних рис характеру, розвиток сили волі у дітей;
  • соціальну підтримку підлітків;
  • організацію змістовного дозвілля учнів.

  Під час заходів відбуватиметься також спілкування, ігри і пригощання дітей солодощами.

  Для всіх зацікавлених у курсах, пропонуємо звернутися до організаторів, за вказаними на нашому сайті контактними даними.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 30 10.2016

  22:28
  Учасники нашого проекту відвідали «Марганецьку студію телебачення» (ФОТО)

  В рамках реалізації заходу «Курси фотомистецтва "Світ фото"» Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області, учасники навчання, спільно з викладачем Нежувакою Оленою Анатоліївною, відвідали телерадіокомпанію «Марганецька студія телебачення».

  «МСТ» – провідна студія невеличкого шахтарського міста, яка є носієм новин міського життя, ареною для поширення творчості юнацтва, місцем зустрічі з цікавими містянами.

  Діти долучилися до таємниць створення фоторепортажів, спробували власні сили в якості ведучих ефіру, зазирнули у «закулісся» знімального майданчика.

  Як стверджує Локальний координатор Морозова Мар'яна Олександрівна, діти були в захваті від можливості познайомитися із «внутрішньою кухнею» телевізійних проектів. І не виключено, що для багатьох з них це стане стимулом пов'язати своє життя саме із даною сферою у майбутньому.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 16 10.2016

  18:24
  Представники проекту «Інтеграція через діалог» побували на Обласному конкурсі фотоаматорів у м. Дніпрі (ФОТО)

  13 вересня 2016 р. ми писали про відкриття курсів фотоаматорського мистецтва «Світ фото» на базі Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області. А вже минулого тижня вихованці осередку побували у м. Дніпрі, де взяли участь в Обласному бліц-конкурсі фотоаматорів «Щаслива мить»

  Підлітки, на чолі з педагогом Нежувакою Оленою Анатоліївною, отримали змогу проявити набуті під час фотокурсів знання, спробувати власні сили у творчому пошуковому завданні.

  Домашні світлини дітей розкривали теми «25 років незалежності ‒ 25 років державності» та «Твори добро на радість людям». Темою ж творчого завдання для фотозйомок на вулицях мегаполіса стало «Незвичайне поруч»

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 13 09.2016

  18:17
  Діти-переселенці стануть учасниками фотокурсів «Світ фото» у м. Марганці

  На днях у м. Марганці Дніпропетровської області стартують курси фотоаматорського мистецтва «Світ фото». Впродовж вересня-жовтня 2016 р. діти, які постраждали від війни, зможуть спробувати власні сили у сфері фотографії під керівництвом професійного педагога Нежуваки Олени Анатоліївни. Курси становлять собою комплексну програму вивчення основ фотосправи. Запланована періодичність навчальних занять – двічі на тиждень.

  На тренінгах діти отримають можливість опанувати будову фотоапаратури, функціональні можливості сучасних фотоапаратів, фізичні процеси, які лежать в основі фотографії. Обов'язковим елементом стане вивчення основ професійної фотографії: наукової, рекламної, художньої, репортерської тощо. Під час занять школярі поглиблять технічні знання та вміння, привчаться до самостійності, зможуть розвинути допитливість та естетичні смаки, сформувати навички для майбутньої роботи в різних жанрах фотографії. Підлітки будуть вивчати також призначення всіх інструментів комп’ютерної програми для роботи із зображенням, отримавши навички, необхідні для професійної обробки зображень і створення власних творчих образів.

  Структура курсів фотоаматорського мистецтва «Світ фото» передбачає активну пошукову діяльність, практичні зйомки в різних обставинах, обробку матеріалу на комп’ютерній техніці.

  Як зазначає координатор місцевого Локального Центру громадянської освіти Морозова Мар'яна Олександрівна, основні завдання, які ставлять перед собою організатори, полягають у формуванні в дітей таких компетентностей:

  • пізнавальної – засвоєння початкових художньо-технічних знань, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом цифрової фототехніки;
  • практичної – зміцнення здоров’я та фізичного розвитку учнів, пропагування здорового способу життя через змістовний і активний відпочинок;
  • творчої – набуття досвіду власної творчої діяльності, всебічний розвиток особистості дітей, навичок самостійного мислення, а також прийняття рішень у різноманітних життєвих ситуаціях, підготовка висококваліфікованих фотоаматорів;
  • соціальної – формування навичок культури праці, патріотичне виховання, сприяння любові до рідного краю та гуманному ставленню до навколишнього середовища, формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійності, наполегливості, працелюбності тощо), психологічна адаптація дітей до нового середовища.

  Ті підлітки чи їхні батьки, яких цікавить участь у таких фотокурсах, завжди можуть звернутися до організаторів за контактами, наведеними на персональній сторінці Локального Центру. Ну, а ми, в свою чергу, бажаємо всім учасникам майбутніх занять цікавого навчання та по-справжньому великих звершень!

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 28 06.2016

  00:00
  У м. Марганці завершився курс творчих майстерень «Дивосвіт» для дітей, що постраждали від війни (ФОТО)

  Локальний Центр громадянської освіти м. Марганця впродовж травня-червня 2016 р. проводив для дітей з числа ВПО курс творчих майстерень «Дивосвіт». Викладачами стали: Кириленко Олег Владиславович - керівник гуртка «Гончарик» міського  Центру  науково - технічної  творчості та Лазданова Ірина Юріївна – керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» місцевого Центру-комплексу позашкільної роботи

  Впродовж курсу, діти навчилися  основним прийомам виготовлення та оздоблення виробів гончарного мистецтва (ручного ліплення та роботи на гончарному крузі); ознайомилися  з історією створення іграшок та родинних оберегів, опанували прийоми моделювання ляльок-мотанок і предметів ужитковості. Те, наскільки активно підлітки долучилися до роботи, зайвий раз показує їхню готовність до творчих експериментів. Локальний координатор Морозова Мар'яна висловлює з цього приводу сподівання, що старання не пройдуть даремно, і в учнів з'являться стійкі мотиваційні стимули для подальших занять творчістю та до участі в роботі майстерень у наступному навчальному році.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 12 05.2016

  22:53
  На Дніпропетровщині запустили творчу майстерню «Дивосвіт» для школярів, яких зачепила війна

  У м. Марганці Дніпропетровської області стартує цикл творчих майстерень «Дивосвіт», який триватиме впродовж травня-червня 2016 р. За словами координатора місцевого Локального Центру громадянської освіти Морозової Мар'яни, мова йтиме про комплексний навчально-виховний захід, який поєднуватиме 10 занять з гончарного мистецтва і стільки ж - з декоративно-ужиткового. Протягом роботи «Дивосвіту» діти дізнаються про особливості та різновиди народних ремесел Дніпропетровщини, матимуть можливість навчитися основним прийомам виготовлення та оздоблення гончарних виробів (ручного ліплення та роботи на гончарному крузі); ознайомляться з історією виробництва іграшок та родинних оберегів, навчаться прийомам створення авторських ляльок–мотанок та побутових предметів.

  В рамках програми інтеграції, відбуватиметься спілкування школярів, вивчення літератури, ігри та пригощання солодощами. Як сподіваються викладачі Кириленко Олег і Лазданова Ірина, згадані курси створять умови для комфортної адаптації підлітків в нових соціальних умовах, розкриють обдарованості та вподобання, розвинуть художній смак та знання народних традицій, сформують первинні професійні орієнтири, а що не менш важливо - надихнуть їх на подальший творчий пошук.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 22 04.2016

  07:41
  Локальний Центр громадянської освіти м. Марганець провів семінар для педагогів по роботі з дітьми-переселенцями (ФОТО)

  В рамках реалізації проекту «Інтеграція через діалог», в м. Марганець Дніпропетровської області було проведено семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх і професійних навчальних закладів. Темою заходу стало виховання ціннісних орієнтирів та робота по соціалізації учнівської молоді. Основні проблеми організації інтеграційної діяльності для дітей із родин зі Сходу України та шляхи реалізації були обговорені в ході спілкування, активних тренінгів та навчання під керівництвом Морозової Мар'яни. Результатом стало краще розуміння присутніми потреб школярів, які постраждали від війни, а також вироблення спільних поглядів на можливості їхньої самореалізації.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 11 04.2016

  08:33
  ІТ-курси «Комп'ютерна перлинка» з'являться на Дніпропетровщині для дітей, що стали жертвами війни

  У м. Марганець Дніпропетровської області представники Локального Центру громадянської освіти запускають серію занять з інформатики «Комп'ютерна перлинка». Впродовж курсу, що охоплюватиме 20 уроків, вчителька Велика Ольга допоможе школярам середньої вікової групи з числа місцевої громади та переселенців: використовувати комп'ютерну графіку, розвивати творчий потенціал у сфері інформаційних технологій та візуального мистецтва, психологічно адаптуватися до роботи в мікроколективі, отримати допрофільну підготовку з ІКТ, а головне - навчитися грамотно використовувати продукти технічного прогресу. Як переконана координатор Морозова Мар'яна, подібні заходи чи не найкраще підготують підлітків до роботи з сучасними технологіями і виховають у них здорове ставлення до застосування останніх.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець
 • 15 02.2016

  22:27
  У м. Марганці відкрився власний Локальний Центр громадянської освіти

  У м. Марганці Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття Локального Центру громадянської освіти. Осередок діятиме на базі Центру науково-технічної творчості. Координатором стала Морозова Мар’яна, яка вже на днях готується зустрітися з дітьми та дорослими, котрі безпосередньо постраждали від військових дій, щоб обговорити з ними особливості майбутньої співпраці.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Марганець