Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3

Науково-методичний педагогічний центр Департаменту освіти Харківської міської ради

Адреса: м. Харків. вул. Чернишевська, 47.
Тел.: +38 (068) 550-80-37; +38 (050) 393-25-40.
E-mail: integratsiyacherezdialog@gmail.com.
Особливості діяльності: Робота Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 «Молодіжний Центр» ведеться у напрямку інтеграційної та освітньої допомоги. Ми надаємо можливість дітям отримати нові навички, знання, досвід, зв'язки, резюме, однодумців, спілкування та задоволення від життя.

Центром здійснюються безкоштовні консультації з підготовки до ЗНО. Окрім цього, представники осередку разом з іншими молодіжними об'єднаннями м. Харкова проводять заходи різного рівня для організації якісного культурного дозвілля дітей.

В рамках інформаційної кампанії, активісти використовують групу у соціальній мережі «ВКонтакті», куди й запрошують долучитися всіх охочих.

 

Головня Сергій Евгеньович
Дата народження:10.01.2004
E-mail:seregka322@mail.ua
Телефон:+380664604656
Розгорнути повний список

Новини Локального Центру

 • 29 05.2017

  17:30
  Під час Молодіжної Академії у м. Києві відбудеться презентація соціальних плакатів до Міжнародного дня захисту дітей (ФОТО)

  1 червня 2017 р., в рамках Сьомої Молодіжної Академії, біля Київського міського будинку учителя відбудеться презентація соціальних плакатів, приурочених до Міжнародного дня захисту дітей. Автором робіт стала учасниця Молодіжної команди Програми «Інтеграція через діалог», координатор Харківського Локального Центру громадянської освіти № 3 Анастасія Хміль.

  Дівчина сама є переселенкою з м. Луганська, а тому прекрасно розуміє біль своїх однолітків, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. За свідченням нашої колеги, вона вирішила наочно продемонструвати навколишнім проблему порушення прав дітей у зв'язку з війною, особливо на тимчасово непідконтрольних територіях України. І розуміння суспільством трагедії неповнолітніх здатне стати першим кроком до реальної допомоги останнім.

  Вхід на захід, який розпочнеться об 11:00 год., вільний. Поки ж пропонуємо всім охочим ознайомитися з деякими роботами нижче.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3
 • 03 02.2017

  09:40
  Харківський Локальний Центр громадянської освіти № 3 запрошує на кіновечір всіх охочих (ФОТО)

  3 лютого 2017 р., о 17:00 год. наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 організовуватимуть показ молодіжної комедії «Ешбі» на території Хабу соціальної активності «Студія 42». Заклад розміщений за адресою: площа Конституції 1, 7 під'їзд, 2 поверх (вхід з боку вул. Квітки-Основ'яненка).

  За словами організатора, Локального координатора Хміль Анастасії Миколаївни, на кінопоказ запрошуються всі охочі, які попередньо долучаться до ВК-спільноти осередку. Мета цієї акції, як і багатьох попередніх, полягає у бажанні ближче познайомити між собою не лише дітей воїнів АТО чи переселенців, але й представників харківської молоді. А це – вже перший крок до дружби і об'єднання спершу навколо спільних розваг, а в перспективі – щодо вирішення важливих соціальних проблем.

  Детальніше дізнатися про кіновечір Ви зможете у спільноті наших колег. Вхід на захід вільний.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3
 • 19 11.2016

  21:13
  «Віртуальний тур Україною» відкрив перед харківськими школярами чимало секретів рідної землі (ФОТО)

  19 листопада 2016 р. у Харківській гімназії № 65 відбувся квест «Віртуальний тур Україною». Його організаторами виступили представники Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3.

  Учні навчального закладу, серед яких були також діти переселенців і воїнів АТО, отримали змогу взяти участь у грі, де завданням команди став пошук важливого артефакту для людства. Проте, для цього підліткам необхідно було добре знати історію кожного регіону нашої країни. 

  На запрошення Локального координатора Хміль Анастасії Миколаївни, після змагання до школярів завітала Ганна Соха, голова Медіа-служби Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ)», яка розповіла присутнім про всі тонкощі подорожей автостопом по Україні. Дівчина звернула увагу на найчастіше повторювані помилки початківців, як от наявність великої кількості речей із собою, а також поділилася своїми враженнями від перших поїздок. 

  Завершилася зустріч із дітьми чаюванням, під час якого кожен міг поділитися власними історіями подорожей.

  Джерело: «"Інтеграція через діалог" м. Харків».

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3
 • 12 11.2016

  10:11
  Учасниця Програми «Інтеграція через діалог» розповіла про наш проект у прямому ефірі телеканалу ОТБ (ВІДЕО)

  8 вересня 2016 р. Анастасія Хміль, учасниця проекту «Інтеграція через діалог», а сьогодні – координатор Харківського Локального Центру громадянської освіти № 3, виступила в прямому ефірі Обласного телеканалу ОТБ у програмі «Харків online».

  Дівчина розповідала про особливості реалізації Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму, про стереотипи, які впливають на думку українців про переселенців, а також про способи залучення підлітків з числа ВПО чи дітей воїнів АТО до активної діяльності.

  Зрештою, глядачі отримали змогу почути «з перших вуст» історії тих, хто в одну мить втратив усе, опинившись у стані «тут і зараз», а також по-новому поглянути на проблеми таких людей.

  Для тих же, хто зацікавився, пропонуємо передивитися саме інтерв'ю, яке лише нещодавно було опубліковане телеканалом:

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3
 • 05 11.2016

  22:40
  «Вийди за рамки: позбудься стереотипів!»: відбулася перша зустріч учасників Молодіжного Центру у м. Харкові (ФОТО)

  Суботній день 5 листопада 2016 р. розпочався для представників Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 з проведення першого заходу під назвою «Вийди за рамки: позбудься стереотипів!».

  Локальний координатор Анастасія Хміль та співорганізатори Юлія Гарбуз, Олексій Булдаков, спільно з юними волонтерами Анастасією Пушкарською і Віталієм Романенком, провели зустріч на базі Харківської гімназії № 39. Розпочалася вона з гри-знайомства, де кожен розповідав, з якою тваринкою він себе асоціює і чому. Далі була презентація Програми «Інтеграція через діалог» та майбутньої діяльності Молодіжного Центру.

  Наступною сходинкою заходу стала гра-руханка. Присутні ставали в коло і повинні були повторювати рухи за модератором, а один з учасників, визначений заздалегідь, розміщувався в центрі кола і виконував протилежні за значенням рухи. Після того, які всі учасники спробували себе у ролі «білої ворони» в центрі кола, організатори запитували думку підлітків щодо ролі такого персонажа, а також як варто сприймати інших людей навколо себе.

  Після руханки учасники приєдналися до настільної гри «Світ Інтеграції», завдяки якій ще краще познайомилися з діяльністю Центру та історією рідного міста. День завершився чаюванням, купою селфі та обіймів.

  Привітаємо ж наших юних друзів з початком діяльності, а також побажаємо їм успіхів у тій нелегкій, але, безумовно, потрібній справі, за яку вони взялися!

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3
 • 11 10.2016

  23:50
  У м. Харкові відбулося представлення «Молодіжного Центру» на «Великій раді старшокласників» (ФОТО)

  5 жовтня 2016 р., за ініціативою Харківської міської організації учнівського самоврядування, на базі Харківської ЗОШ № 70 було проведено щорічний Форум учнівської молоді міста «Велика рада старшокласників», де був представлений Локальний центр громадянської освіти №3 «Молодіжний Центр».

  На коворкінг-майданчику Локальний координатор Хміль Анастасія та учасники осередку Решетняк Аліса і Кононова Марія розповіли всім присутнім про основні напрями роботи Центру та поділилися враженням від участі в Літніх Молодіжних Академіях у м. Києві та м. Львові.

  Закінчився захід святковим флешмобом «Рука до руки», у якому взяли участь усі учасники «Великої ради старшокласників».

  Як зазначають самі організатори, сама робота Локального Центру громадянської освіти у м. Харкові № 3 «Молодіжний Центр» буде проводитись у напрямку інтеграційної та освітньої допомоги. Дітям буде надана можливість отримати нові навички, знання, досвід, зв'язки, резюме, однодумців, спілкування та задоволення від життя. Центром здійснюватимуться безкоштовні консультації з підготовки до ЗНО. Окрім цього, спільно з іншими молодіжними об'єднаннями м. Харкова будуть проводитися заходи різного рівня для організації якісного культурного дозвілля дітей.

  В рамках інформаційної кампанії, активісти використовують групу у соціальній мережі «ВКонтакті», куди й запрошують долучитися всіх охочих.

  Локальний Центр громадянської освіти у м. Харків № 3