Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Кропивничанські учні відкрили для себе чарівний світ батіку (ФОТО)

Повернутися назад

23 листопада 2016 р. юні учасники Програми «Інтеграція через діалог» з м. Кропивницького були запрошені на захід «Чарівний світ батіку», який відбувався на базі Відділу підліткового читання Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Розпочали підлітки своє знайомство зі світом прекрасного через перегляд мультимедійної презентації, присвяченої даній техніці.

Одразу після цього школярі побували на виставці «Пора зростання», яку підготували вихованці талановитого педагога Зантарії Ірини Михайлівни.

Серед представлених робіт учнів найбільше вразили картини з красномовними назвами: «Соняхи», «Маки» і «Літо». Саме вони налаштували школярів на романтичний лад. Виставка вразила їх яскравими, насиченими кольорами та додала гарного настрою і позитивних емоцій. 

На завершення, координатор Кропивничанського Локального Центру громадянської освіти Томило Алла Миколаївна організувала дискусію, під час якої діти поділилися своїми враженнями від побаченого та навіть висловили бажання попрацювати у такому незвичному стилі образотворчого мистецтва в майбутньому.

Джерело: "BiblioPort".

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.