Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Кропивничанські школярі взяли участь у турнірі корисних манер «Я = МИ» (ФОТО)

Повернутися назад

20 жовтня 2016 р. в Обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка, в рамках проекту «Інтеграція через діалог», працівники Локального Центру громадянської освіти у м. Кропивницькому провели турнір корисних манер «Я = МИ».

Школярі переглядали повчальні відеоролики та мільтимедійні презентації, серед яких були «"Шкідливі" поради підліткам», «Правила етикету для дівчат»«Де проживає ввічливість» та ін. 

Під час заходу дівчата не тільки отримали знання з культури поведінки, а й дізнались, як будувати взаємини з іншими людьми. Отримали вони також корисні поради щодо поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Як зазначили організатори зустрічі Томило Алла Миколаївна і Бучукурі Оксана Станіславівна, знаючи нехитрі правила ввічливості, підлітки зможуть уникнути багатьох помилок у спілкуванні з людьми, а це, в свою чергу, є важливим елементом становлення всебічно розвиненої людини.

Джерело: «ZLATOPIL: Усі новини Кіровоградщини».

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.