Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Кропивничанська молодь взяла участь у квесті «Поттероманія» (ФОТО)

Повернутися назад

28 жовтня 2016 р. на території Обласної бібліотеки для дітей у м. Кропивницькому представники Локального Центру громадянської освіти організували для юних читачів квест «Поттероманія».

Під керівництвом Локального координатора Томило Алли Миколаївни, учасники заходу потрапили «всередину» книг про Гаррі Поттера авторства всесвітньо відомої англійської письменниці Джоан Роулінг. Діти із задоволенням брали участь в пошуку чарівних речей, які належали Гаррі та його друзям. Вони мали змогу зануритись в неймовірний світ пригод та магії, гідно подолавши всі випробування, щоб вважатися справжніми знавцями історій про легендарного чарівника.

На завершення заходу, підлітки відповідали на питання вікторини і переглядали книги про своїх улюблених героїв з Поттеріани. Також вони познайомилися з виданнями жанру фентезі, представленими на книжковій виставці «Світ магічної літератури».

Організатори ставили перед собою декілька цілей:

  • виховання любові до книг і читання;
  • навчання співпраці в колективі;
  • розвиток уяви та творчих здібностей;
  • формування вміння слухати співрозмовника;
  • розвиток здатності висловлювати та аргументувати власну думку.

Зрештою, саме такі інтерактивні ігри і спроможні звернути увагу сучасних підлітків на дійсно якісну літературу, адже дарують їм те, чого так бракує сучасному світу – відчуття радості та повного єднання зі світом улюблених героїв.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.