Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Флешмоб «Діалоги з друзями»

Діалоги з друзями

Друзі – це люди, які роблять наше життя цікавим і наповнюють його яскравими емоціями. На жаль, чимало наших знайомих опинилися у самому вирі конфлікту на Сході України, покинувши свої домівки, втративши рідних і близьких або ж опинившись на непідконтрольній Україні території. Вони залишилися наодинці зі своїми проблемами і потребують нашої підтримки.

Щоб простягнути їм руку допомоги, ми запускаємо флешмоб «Діалоги з друзями».

Його правила прості:

  1. Зніми ролик тривалістю до 2-3 хвилин.
  2. Представившись, розкажи про свого друга, з яким тебе розлучила або ж звела війна.
  3. Звернись до товариша зі словами, які, на твою думку, йому було б важливо почути.
  4. Не обмежуй себе форматами: знімай навіть на камеру телефону!
  5. Розмісти відео у соціальних мережах під хештегом #Діалоги_з_друзями.

Перша хвиля флешмобу триватиме до 31 березня 2017 р. Автори найкращих звернень за цей період будуть запрошені у травні на майстер-клас по відеозйомці і монтажу від команди режисера BABYLON’13 Лариси Артюгіної, що відбуватиметься в рамках Молодіжної Академії у м. Києві.

 

Історія перша. Анастасія разом із сім'єю переїхала з початком бойових дій на Сході України з м. Луганська до м. Сєвєродонецька. Сьогодні вона хоче розповісти про найдорожчих для себе людей. В першу чергу, про Любу:

 

Історія друга. Два роки тому Дар'я поселилася у м. Львові, покинувши рідний для себе Донецьк. Її історія є зверненням до подруги дитинства Аліни:

 

Історія третя. Настя опинилася в м. Житомирі на початку війни. До цього вона мешкала в м. Донецьку. Дівчинка наважилась поділитися своїм болем і розповісти про найближчих для неї людей, серед яких – її старша сестра:

 

Історія четверта. Анастасія родом з м. Луганська, проте, вже протягом тривалого часу проживає у м. Харкові. Дівчина ділиться спогадами про свою подругу Юлю, з якою знайома вже 6 років. У відео ми почуємо, яку роль іноді відіграють друзі в нашому житті:

 

Історія п'ята. Владік родом з м. Краматорська Донецької області. У зв'язку з війною на Сході України та анексією Криму, йому довелося пережити дуже багато. Але сьогодні він хоче розповісти не про це, а про свою бабусю Марію Павлівну, яка впродовж всього цього часу підтримувала, розуміла і просто була поруч. На жаль, сьогодні її вже немає серед нас. А Владік так і не встиг сказати їй, наскільки її любить. Наш флешмоб подарував юнаку змогу звернутися до бабусі зараз, сказавши їй про найваливіше:

 

Долучитися до флешмобу можна також, поділившись своїм відео в коментарях наших груп у ВКонтакті та Facebook, або ж запропонувавши його через форму нижче (у цьому випадку, об'єм відео має бути не більшим за 100 Mb). Акція розрахована, насамперед, на молодь України. Однак, ми щиро сподіваємося, що вона стане хорошою нагодою і для дорослих задуматись над поняттям дружби і значенням близьких людей у нашому житті.