Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Діти з м. Кропивницького взяли участь у «Подорожі в Картопляндію» (ФОТО)

Повернутися назад

20 вересня 2016 р. Кропивницький Локальний Центр громадянської освіти організував для дітей, які постраждали від війни на Сході України та анексії Криму, осінній фестиваль «Подорож у Картопляндію». Томило Алла Миколаївна та Сергієнко Алла Миколаївна, співробітниці Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка, на базі якої відбувалися заходи, порадували учнів місцевої гімназії імені Т. Г. Шевченка конкурсами та розвагами. Діти виконували завдання під запальні музичні ритми, демонструючи спритність, кмітливість та ерудицію. Вдалося їм також взяти участь в «Овочевій вікторині», розгадуючи численні загадки та пригадуючи прислів'я, пов'язані з городиною.

Картопляні посиденьки проходили весело та у теплій атмосфері. Школярі розширили свої знання про історію та походження найпоширеніших овочевих культур в Україні. Приємною ноткою свята стало частування дітей стравами з картоплі.

Джерело: «Кіровоград-24»

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.