Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Автори онлайн-курсів «Портретна фотографія очима художника» підготували для учасників приємний бонус

Повернутися назад

У вівторок, 29 серпня 2017 р., у розділі «Матеріали» була опублікована лекція № 5 професійних курсів «Портретна фотографія очима художника». Новий урок продовжує ТЕМУ № 4 «Композиція», закцентувавши цього разу увагу на практичних порадах відомого ірландського фотографа Баррі О'Керролла

Згідно з визначенням Спеціаліста Оксани Каліновської, питання композиції є особливо важливим для професійного фотографа, адже саме від правильного розуміння її законів залежить «глибина» отриманих знімків і, без перебільшення, їхня цінність для глядачів. В найближчому майбутньому учасники курсів матимуть змогу доповнити свої знання ще й секретами інших талановитих діячів фотомистецтва. Втім, саме поєднання таких порад і спроможне призвести до вироблення у студентів власного стилю зйомки.

Серед особливостей нового заняття варто було б виділити оригінальні завдання та рекордну кількість балів за їхнє успішне виконання – цілих 50! Таким чином, у кожного слухача з'являється реальний шанс прорватися у чільну групу лідерів рейтингу, виконуючи по-справжньому цікаві завдання. Однак, враховуючи досвід попередніх занять, рекомендуємо учасникам навчання почастіше заглядати у відповідну тему «Обговорень» під вже знайомою раніше назвою «Запитання й уточнення до ТЕМИ № 4». Саме там кожен охочий зможе задати питання, які його цікавитимуть, а також поцікавитись щодо того, як грамотніше подати певну ідею.

Також наголошуємо: попри наявність дедлайнів для надсилання своїх робіт, кожен учень може проходити пропущені теми «постфактум». Адже вказані дати носять рекомендаційний характер і спрямовані на ваше «розвантаження» у процесі навчання. Головне ж – надіслати всі фото до завершення курсів 30 вересня 2017 р. Тож навіть зараз, після подолання учасниками 1/3 навчального періоду, запрошуємо нових колег долучатися до нашої команди!

У випадку виникнення будь-яких питань щодо проекту, можете консультуватись із викладачами, написавши на пошту Laeticia@ukr.net. А поки бажаємо всім причетним до проекту натхнення і виключно позитивного досвіду! =)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.